| Gyártó | LG |
| Kijelző méret | 19,5" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Paneltechnológia | TN |
40 880 Ft
(32 188 Ft + ÁFA)Kijelző | |
| Típus | Monitor |
| Panel típus | TN |
| Képarány | 16:9 |
| Képátló | 19,5" |
| Felbontás | 1366 x 768 (WXGA) 16:9 |
| Fényerő | 200 lumen |
| Válaszidő | 2 ms |
| Láthatósági szög | 95°/65° |
| Kontrasztarány | 600 :1 |
Tulajdonság | |
| Fali rögzítés | 75x75mm VESA falitartó-támogatás |
| HD (High Definition) Támogatás | Nincs |
Csatlakozók | |
| D-Sub | Igen |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
Egyéb adatok | |
| Szín | Fekete |
| Technológia | LCD |
| Kijelző méret | 19,5" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 600:1 SCR |
| Válaszidő | 2,0 ms |
| Betekintési szög | 90° / 65° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | 1db |
| DVI | Nincs |
| HDMI | 1db |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | Nem |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | 75x75mm |
| Fogyasztás | N/A |
| Állapot | Új |
| Súly | 3.5 kg |
