| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Memória méret | 32GB |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Szín |
|
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
1 140 800 Ft
(898 267 Ft + ÁFA)| Felhasználás jellege | Üzleti |
| Operációs rendszer | Windows 11 Professional |
| Processzor típus | Ultra 7 |
| Kijelző méret | 13.3" |
| Kijelző felbontás | WUXGA (1920x1200) |
| Kijelző típus | Anti-glare (Tükröződésmentes) |
| Érintőképernyő | 10-point Multi-touch |
| Memória méret | 32GB |
| Memória bővíthetőség | Nincs |
| Háttértár jellege | SSD háttértár |
| Háttértár mérete | 512GB SSD |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapra Integrált |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső meghajtó (Külön megvásárolható) |
| Ethernet csatlakozó | Opcionális (Külön megvásárolható átalakítóval) |
| Billentyűzet |
|
| Extrák |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 962 g |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 13,3" |
| Kijelző felbontás | 1920x1200 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Igen |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor típus | 255U |
| Processzor alap órajel | N/A |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória méret | 32GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | Intel® |
| Grafikus vezérlő típus | Intel Graphics |
| Grafikus memória | Alaplapi (Integrált) |
| Háttértár típus | SSD háttértár |
| Háttértár méret | 512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság |
|
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 54,7 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | Microsoft Windows 11 Professional |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással |
| Billentyűzet világítás | Igen |
| Szín |
|
| Súly | 0.96 kg |
