| Processzor: | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Grafika: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7 Laptop GPU |
| Memória: | 64 GB DDR5 5600 |
| Tárhely: | 1000 GB |
| Kártyaolvasó: | SD Express 8.0 Kártyaolvasó |
| Kamera: | 5.0MP + IR with Privacy Shutter és Computer Vision Human Presence Detection on ISP |
| Akkumulátor: | 99.9Wh |
| Töltő adapter: | 180W USB-C GaN (3-pin) |
| KIALAKÍTÁS |
| Kijelző: | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, 60Hz, Low Power, Eyesafe, TÜV Low Blue Light |
| Érintőkijelző: | nincs |
| Toll: | Toll nem támogatott |
| Billentyűzet: | Backlit, Magyar |
| Súly: | Körülbelül 2.54 kg (5.6 lbs) |
| Burkolat színe: | Black |
| Operációs rendszer: | Windows 11 Pro, Magyar / English |
| CSATLAKOZÓK |
| WLAN + Bluetooth: | Intel Wi-Fi 7 BE200, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN: | Nincs WWAN |
| SIM Card: | nincs |
| Ethernet: | 1x 2.5GbE RJ-45 |
| NFC: | nincs |
| Csatlakozók: | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Always On 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x Thunderbolt 5, with KijelzőPort 2.1 és USB PD 3.1, 180W input / 15W output 1x Thunderbolt 4, with KijelzőPort 2.1 és USB PD 3.1, 180W input / 15W output 1x HDMI 2.1, maximum 8K/60Hz 1x Headphegy / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (2.5GbE RJ-45) 1x SD Express 8.0 card reader |
| BIZTONSÁG |
| Security Chip: | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Physical Locks: | Kensington Nano Security foglalat, 2.5 x 6 mm |
| Smart Kártyaolvasó: | nincs |
| Ujjlenyomat olvasó: | Touch Style, Match-on-Chip, Beépített in Power Button |