| Gyártó | Lenovo |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető tárhely |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fekete |
49 990 Ft
(39 362 Ft + ÁFA)Általános | |
| Terméksorozat (TAB) | A Series |
Kijelző | |
| Kijelző méret | 10,1 " |
| Kijelző felbontás | 1280 x 800 |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kamera felbontás | 5 MP |
| Érintőképernyő (Igen/Nem) | Igen |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzor modell | APQ8009 |
| Processzor típus | Quad Core |
| Processzor magok száma | 4 (Quad-Core) |
| Processzor sebesség | 1,30 GHz |
Memória | |
| Belső memória/tárhely | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Memória bővíthetőség | 64 |
Operációs rendszer | |
| Op.rendszer | Android |
| Verzió | 6.0 |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11b/g/n |
| Bluetooth | Igen |
Hálózat | |
| Mobil kommunikáció | Nem |
| GPS | Igen |
Csatlakozók | |
| USB | Micro |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
Egyéb adatok | |
| Mikrofon. | Igen |
| Hangszóró | Igen |
| Súly. | 570,00 g |
| Lokalizáció | magyar |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 7000 mAh |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 10,1" |
| Kijelző felbontás | 1280x800 |
| Processzor típusa | Quad Core |
| RAM | 2 GB |
| Belső tárhely | 16 GB |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Mobilinternet |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 0.85 kg |
