| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Memória méret | 8GB |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Operációs rendszer | DOS |
299 990 Ft
(236 212 Ft + ÁFA)| Model | 81SY00CQHV |
| Product | Lenovo Legion Y540-15IRH-PG0 |
| Region | EET |
| Country/Region | Hungary |
| Machine Type | 81SY |
| Processor | Intel Core i5-9300H (4C / 8T, 2.4 / 4.1GHz, 8MB) |
| Graphics | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 |
| Chipset | Intel HM370 |
| Memory | 1x 8GB DIMM DDR4-2666 |
| Display | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, 60Hz |
| Multi-touch | None |
| Storage | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe + 1TB HDD 7200rpm 2.5" |
| Optane Memory | None |
| Optical | None |
| Media Reader | None |
| Ethernet | 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | 11ac, 2x2 + BT4.2 |
| Color | Black |
| Camera | 720p |
| Microphone | 2x, Array |
| Keyboard | Backlit, Hungarian |
| Fingerprint Reader | None |
| TPM | FW TPM 2.0 |
| Battery | Integrated 52.5Wh |
| Power Adapter | 170W Slim Tip |
| Operating System | None |
| Bundled Software | None |
| Base Warranty | 2-year, Depot |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző típus | Matt (Tükröződésmentes) kijelző |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i5 |
| Processzor típus | 9300H |
| Processzor alap órajel | 2.40 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | NVIDIA® GeForce® |
| Grafikus vezérlő típus | nVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Grafikus memória | Dedikált, 4GB grafikus memória |
| Háttértár típus | HDD+SSD háttértár |
| Háttértár méret | 1000GB+512GB SSD |
| Optikai meghajtó | Opcionális külső (külön megvásárolható) |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók |
|
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | BIOS védelme felhasználói jelszóval |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 52,5 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Operációs rendszer | DOS |
| Állapot | Új - Magyar billentyűzettel |
| Billentyűzet világítás | Háttérvilágításos magyar billentyűzet |
| Súly | 2.3 kg |
