| Gyártó | Lenovo |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Memória méret | 8GB |
277 100 Ft
(218 188 Ft + ÁFA)Terméksorozat IdeaPad Y | |
Processzor | |
| Processzor gyártó | Intel |
| Processzor típus | Core i7 |
| Processzor modell | 7700HQ |
| Processzor sebesség | 2,80 GHz |
Kijelző | |
| Képátló | 15,6" |
| Felbontás | 1920 x 1080 (FHD1080) 16:9 |
| Kamera felbontás | 0,72 Mpixel |
Háttértár | |
| Merevlemez | 1128 GB |
Memória | |
| Memória. | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
Operációs rendszer | |
| Operációs rendszer verzió | DOS |
Videokártya | |
| Videokártya fajta | AMD |
| Memória | 4 GB |
| Videokártya típus | AMD Radeon RX 560 |
Optikai meghajtó | |
| Optikai meghajtó | Nincs |
Akkumulátor | |
| Akkumulátor | 3 cell (45Wh) mAh |
Vezeték nélküli kapcsolat | |
| Wireless (Wifi) | 802.11ac |
| Bluetooth. | 4.1 |
Csatlakozók | |
| USB 3.0 | 2 db |
| USB 2.0 | 1 db |
| LAN | 10/100/1000 |
| Egyéb csatlakozás | Type-C |
Egyéb adatok | |
| Beépített kártyaolvasó | Igen |
Fizikai jellemző | |
| Szín | Fekete |
| Súly | 2 kg |
Egyéb funkció | |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Tipus | Laptop |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Érintőképernyő | Nem |
| Processzor család | INTEL Core-i7 |
| Processzor típus | 7700HQ |
| Processzor alap órajel | 2.80 GHz |
| Memória típus | DDR4 |
| Memória méret | 8GB |
| Grafikus vezérlő gyártó | AMD® Radeon® |
| Grafikus vezérlő típus | Radeon RX560 |
| Háttértár méret | 1000GB+128GB SSD |
| Optikai meghajtó | Nincs |
| Kommunikáció |
|
| Kimeneti csatlakozók | 10/100/1000 Gigabit LAN |
| Bemeneti csatlakozók |
|
| Biztonság | N/A |
| Kártyaolvasó | Van |
| Akkumulátor | 3 Cellás |
| Akkumulátor teljesítmény | 45 Wh |
| Tartozékok | Hálózati Töltő |
| Állapot | Új |
| Súly | 4.17 kg |
