| Gyártó | D-link |
| Wi-Fi sebesség | 1750 Mbit/s |
| Működési frekvencia | DualBand |
| WAN port szám | 1 x WAN |
| LAN port szám | 4 x LAN |
| QoS | QoS |
20 190 Ft
(15 897 Ft + ÁFA)| Típus | Nagyteljesítményű AC1750 WiFi router |
| Jellemzők |
|
| WiFi szabvány |
|
| Port(ok) |
|
| Méret | 221.52 x 160.15 x 60.36 mm |
| Wi-Fi sebesség | 1750 Mbit/s |
| Működési frekvencia | 2.4 / 5GHz |
| WAN port szám | 1 |
| WAN sebesség | 10/100/1000 Mbit/s |
| LAN port szám | 4 db |
| LAN sebesség | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB csatlakozó | Nincs |
| Antenna elhelyezkedés | Külső antenna |
| QoS | Igen |
| Titkosítás |
|
| Power over Ethernet (PoE) | Nem |
| Súly | 450 g |

MikroTik RB750GR3 hEX Gigabit Router 22 870 Ft