| Gyártó | Corsair |
| Méret | E-ATX / ATX / mATX |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
57 100 Ft
(44 960 Ft + ÁFA)| Alaplap formátum: | E-ATX,ATX,Micro ATX,XL-ATX,Mini ATX |
| Ház formátum: | Nagy Torony |
| 5.25" bővitőhelyek: | 3 db 5.25" bővítőhely |
| 3.5" bővitőhelyek: | 6 db 3.5" belső bővítőhely 4db SSD bővítőhely(sideways mounted) |
| Tápegység: | Tápegység nélkül |
| Ventilátor: | 3 db 14 cm |
| Előlapi csatlakozó: | 2 db USB 2.0 + 2 db USB 3.0 3.5 jack fejhallgatóhoz és mikrofonhoz |
| Magasság: | 560 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Mélység: | 546 mm |
| Szín: | fekete |
| Méret | E-ATX / ATX / mATX |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Külső 5,25" bővítő hely | 3 db |
| Külső 3,5" bővítő hely | Nincs |
| Belső 3,5" bővítő hely | 6 db |
| Belső 2,5" bővítő hely | 4 db |
| Előlapi csatlakozók |
|
| Max. VGA hosszúság | 450 mm |
| Max. CPU hűtő magasság | 170 mm |
| Telepített ventilátor (méret) | 3 x 140 mm |
| Ház anyag | Acél/Alumínium |
