| Gyártó | Cooler Master |
| CPU Gyártó | Univerzális |
| Hűtéstípus | Vízhűtés |
| Max. fordulatszám | 2000 RPM |
15 180 Ft
(11 952 Ft + ÁFA)| Foglalat | Intel LGA 2011-3 / 2011 / 1366 / 1156 / 1155 / 1151 / 1150 / 775, AMD FM2+ / FM2 / FM1 / AM3+ / AM3 / AM2+ / AM2 |
| Méret | 120 x 79 x 158 mm |
| Méret Ventilátor | 120 x 120 x 25 mm |
| Anyag | Alumínium, Réz , Hőcsöves |
| Zajszint | 9 - 36 dBA |
| Levegő szállítás | 24.9 - 82.9 CFM ą 10% |
| Sebesség | 600 - 2,000 RPM (PWM) ą 10% |
| Súly | 492g |
| Egyéb | 4-pin, univerzális CPU hűtő |
| CPU Gyártó | Univerzális |
| Socket típusok |
|
| Hűtéstípus | Vízhűtés |
| Ventilátor méret | 120mm |
| Maximális zajszint | 36 dB(A) |
| Max. fordulatszám | 2000 RPM |
| Max. TDP | N/A |

Startech FAN1156PWM PWM CPU Hűtő 11 260 Ft