| Gyártó | Cooler Master |
| Méret | ATX / mATX / mITX |
| Elhelyezkedés | Fekvő |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
55 940 Ft
(44 047 Ft + ÁFA)| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Acél / Műanyag |
| Méret: | 442 x 330 x 423 mm |
| Tömeg: | 8,2 kg |
| Alaplap Típus: | Micro-ATX / ATX / Mini ITX |
| 5.25": | 2x |
| 3.5": | 4x |
| 2.5": | 4x |
| Előlapi csatlakozók: | 2x USB3.0, 1x Audio, 1x Mikrofon |
| Ventilátorok elöl: | 2x 120mm / 2x 140mm Opcionális |
| Ventilátorok hátul: | 1x 120mm / 2 x 80 mm Opcionális |
| Ventilátorok felül: | 1x 200mm Opcionális |
| Táp típusa: | ATX PS2 |
| Méret | ATX / mATX / mITX |
| Elhelyezkedés | Fekvő |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Külső 5,25" bővítő hely | 2 db |
| Külső 3,5" bővítő hely | Nincs |
| Belső 3,5" bővítő hely | 4 db |
| Belső 2,5" bővítő hely | 4 db |
| Előlapi csatlakozók | 2 db USB 3.0 |
