RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
| Gyártó | Bosch |
37 300 Ft
(29 370 Ft + ÁFA)| Mixer típusa | Kézi mixer |
| Összteljesítmény | 450 Watt |
| Keverőtál kapacitása | 0.5 l |
| Fokozatok száma | 5 |
| Turbó üzemmód | Igen |
| Irányítás | Mechanikus |
| Egyéb funkciók | A készülék tartozékai mosogatógépben tisztíthatók |
| Tápkábel hossza | 1.3 m |
| Szín |
|
| Magasság | 154 mm |
| Szélesség | 208 mm |
| Mélység | 74 mm |
| Nettó tömeg | 2.5 kg |
| A készletben: |
|

Bosch MMR08A1 fehér / antracit aprító 17 410 Ft
Bosch MFQ36440 Kézi robotgép 20 390 Ft
Bosch MFQ36460 tálas mixer 25 600 Ft