| Gyártó | Asus |
| Kapacitás | 20100 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Kimeneti csatlakozó | 2 x USB A |
| Kimeneti töltőáram |
|
| Szín | Fekete |
22 700 Ft
(17 874 Ft + ÁFA)| Kapacitás | 20100 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Bemeneti csatlakozó | Micro-USB |
| Kimeneti csatlakozó | 2 x USB A |
| Bemeneti töltőáram | 2 A |
| Kimeneti töltőáram |
|
| Szín | Fekete |
| Súly | 1.08 kg |
