Asus VivoBook S M3607HA-RP049 - 16" WUXGA, Ryzen 5-220, 16GB, 1TB SSD, DOS - Szürke Laptop
  • Azonosító: #410543
  • Model: M3607HA-RP049
  • Frissítve: 9 perce
Gyártó Asus
Kijelző méret 16"
Processzor család AMD Ryzen 5
Memória méret 16GB
Háttértár típus SSD háttértár
Operációs rendszer DOS
Szín ezüst
36 hónap garancia
RENDELHETŐ (2-3 munkanap)
GyártóAsus
Képernyő
Kijelző méret16"
Felbontás1920 x 1200
Felbontás fajtaWUXGA
Kijelző fajtaMatt
Processzor
Processzor gyártóAMD®
Processzor családRyzen™ 5
Magok száma6
Processzor típus220 (3,20GHz - 4,9GHz / 22MB)
Memória
Memória mérete16 GB
Memória típusaDDR5
Háttértár
1. Háttértároló mérete1TB
1. Háttértároló típusaSSD
1. Háttértároló csatlakozásaM.2 PCIe G4
SSD van benneIgen
Videokártya
VGA gyártóAMD®
VGA családRadeon Graphics
VGA típusaIntegrált
Operációs rendszer
Operációs rendszerNo OS
Csatlakozók
USB3.1Igen
HDMIIgen
WLAN802.11ax
BluetoothIgen
WebkameraIgen
Egyéb
SzínCool Silver
CsaládVivoBook S
Súly1,7 kg
Háttérvilágítású billentyűzetIgen
Tipus Laptop
Kijelző méret 16"
Kijelző felbontás 1920x1200
Kijelző típus Matt (Tükröződésmentes) kijelző
Érintőképernyő Nem
Processzor család AMD Ryzen 5
Processzor típus 220
Processzor alap órajel 3.20 GHz
Memória típus DDR5
Memória méret 16GB
Grafikus vezérlő gyártó AMD® Radeon®
Grafikus vezérlő típus Radeon Graphics
Grafikus memória Alaplapi (Integrált)
Háttértár típus SSD háttértár
Háttértár méret 1TB SSD
Optikai meghajtó Opcionális külső (külön megvásárolható)
Kommunikáció
  • 802.11a/b/g/n/ac/ax
  • Bluetooth 5.3
  • Webkamera
  • Beépített mikrofon
  • Beépített Sztereó Hangszóró
Kimeneti csatlakozók
  • HDMI 2.1
  • 3.5 Jack audió
Bemeneti csatlakozók
  • 2 x USB Type-C
  • 2 x USB 3.2
Biztonság
  • BIOS védelme felhasználói jelszóval
  • TPM
Kártyaolvasó Van
Akkumulátor 3 Cellás
Akkumulátor teljesítmény 45 Wh
Tartozékok Hálózati Töltő
Operációs rendszer DOS
Állapot Új - Magyar billentyűzet háttérvilágítással
Billentyűzet világítás Igen
Szín ezüst
Súly 1.7 kg
Írjon véleményt a(z) Asus VivoBook S M3607HA-RP049 - 16" WUXGA, Ryzen 5-220, 16GB, 1TB SSD, DOS - Szürke Laptop termékről!