| Gyártó | Asus |
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Paneltechnológia | TN |
56 200 Ft
(44 251 Ft + ÁFA)A 15,6 hüvelykes, USB-tápellátású, hordozható MB168B képernyő csupán egyetlen USB-kábelt igényel a videójelek és a tápáram továbbítására, hogy 1366 x 768 képpontos, HD felbontású képet nyújtson. Az USB 3.0 nagyobb sávszélességét kihasználva gyors, zökkenőmentes képek jeleníthetők meg a csatlakoztatott készülékről és valósággá válik a többképernyős működés útközben is. Mi több, az MB168B visszamenőleg kompatibilis a noteszgép vagy asztali PC USB 2.0 csatlakozójával is. A karcsú, mindössze 8 mm-es vastagságú és csak 800 gramm súlyú MB168B monitor a világ legvékonyabb és legkönnyebb kiegészítő kijelzője, ideális az egyszerű kétképernyős helyzetekhez és bemutatókhoz akár az úton is. A strapabíró fémburkolat finom körkörös mintázata a noteszgépek tökéletes kiegészítőjévé teszi az MB168B képernyőt. Az extra tartóssághoz egy védőburkolat is jár hozzá, amely állítható állványként is szolgál az asztali használathoz.
Az automatikus forgatás (szabadalmi kérelem függőben) funkcióval felszerelt MB168B automatikusan észleli az elhelyezkedést és vált az álló és a fekvő képernyőformátum között; a háttérvilágítás szintje pedig szintén automatikusan alkalmazkodik a környezeti megvilágításhoz – világosban nagyobb fényerejű, sötétben halványabb.
Az AI Light bekapcsolt állapotában a környezetifény-érzékelő automatikusan észleli a környező megvilágítás mértékét és intelligens módon módosítja a képernyő fényerejét a kényelmes látvány és az energiatakarékosság érdekében.
Az MB168B-ben megtalálható az ASUS EzLink technológiája is, amely mentesíti a PC-t a grafikus feldolgozás alól azzal, hogy ezt a feladatot a kijelző dedikált hardverének adja át. Ennek eredményeképpen a PC egyidejűleg akár öt MB168B monitort is meghajthat, függetlenül attól, hogy ő maga milyen grafikus képességekkel rendelkezik — mindössze elég USB-csatlakozóra van szükség. Az EzLink automatikusan helyreállítja az alkalmazások ablakait is az MB168B csatlakoztatásakor és leválasztásakor, illetve automatikusan forgatja a képet fekvő vagy álló formátumba, ha kell.
| Kijelző |
|
| Kényelmes gyorsgombok | Fényerő szabályozása |
| I/O-portok | USB 3.0 |
| Energiafogyasztás |
|
| Méret | 379 x 236 x 8 mm |
| Súly | 0.8 kg |
| Tartozékok |
|
| Kijelző méret | 15,6" |
| Kijelző felbontás | 1366x768 |
| Képarány | 16:9 |
| Paneltechnológia | TN |
| Fényerő | 200 cd/m2 |
| Kontraszt arány | 500:1 SCR |
| Válaszidő | 11 ms |
| Betekintési szög | 90° / 65° |
| Kijelző színeinek száma | 16,7 millió |
| Érintőképernyő | Nem |
| 3D támogatás | Nem |
| TV Tuner | Nincs |
| Hangszóró | Nincs |
| D-SUB (VGA) | Nincs |
| DVI | Nincs |
| HDMI | Nincs |
| DisplayPort | Nincs |
| USB port | 2 db |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható (PIVOT) | Nem |
| VESA rögzítés | Nincs |
| Fogyasztás | 6W |
| Állapot | Új |
