| Gyártó | Apple |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 4,0" |
| Kijelző felbontás | 1336x640 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 32 GB |
| Kamera felbontás | 12,0mpx |
103 960 Ft
(81 858 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | iOS |
| Kijelző méret | 4,0" |
| Kijelző felbontás | 1336x640 |
| Processzor magok száma | 2 |
| Processzor sebessége | 1.8 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 32 GB |
| Kamera felbontás | 12,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 1,2 mpx |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Dual Sim | Nem |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 1642 mAh |
| Memóriakártya bővítés | Nincs |
| Billentyűzet | Touch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.37 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft