| Gyártó | Antec |
| Méret | ATX |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
29 400 Ft
(23 149 Ft + ÁFA)| Modell | GX505 |
| Mérete | 481mm x205 mm x 469 mm (Mid Tower) |
| Maximális Videó Kártya Méret | 380 mm / 14.95" |
| Vízhűtés | Támogatja |
| Előlapi Csatlakozók | 2 x USB 3.0 |
| Bővítő Helyek: | 2x 5.25" |
| Maximális CPU Hűtő Magasság | 158mm |
| Alaplap Támogatás | ATX, MicroATX, Mini-ITX |
| Nettó Tömeg | 4.8kg |
| Oldalsó Ablak | Van, jobb oldalt |
| Méret | ATX |
| Elhelyezkedés | Álló |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Külső 5,25" bővítő hely | 2 db |
| Külső 3,5" bővítő hely | Nincs |
| Belső 3,5" bővítő hely | 4 db |
| Belső 2,5" bővítő hely | 1 db |
| Előlapi csatlakozók | 2 db USB 3.0 |
| Max. VGA hosszúság | 380 mm |
| Max. CPU hűtő magasság | 158 mm |
| Telepített ventilátor (méret) | nincs |
| Ház anyag | Acél/Műanyag |
| Súly | 7 kg |
