| Gyártó | Alcatel |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,3" |
| Kijelző felbontás | 480x960 |
| Memória (RAM) | 2,0 GB RAM |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
33 860 Ft
(26 661 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Érintőképernyős |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző méret | 5,3" |
| Kijelző felbontás | 480x960 |
| Processzor magok száma | 4 |
| Processzor sebessége | 1.3 GHz |
| Memória (RAM) | 2 GB |
| Belső / külső memória | 16 GB |
| Kamera felbontás | 16,0mpx |
| Előlapi kamera felbontás | 8 mpx |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | NanoSim |
| Hálózati kapcsolatok |
|
| Akku kapacitás | 2460 mAh |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | MultiTouch |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók |
|
| Súly | 0.31 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft