| Gyártó | Alcatel |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Bővíthetőség | microSD foglalat |
10 420 Ft
(8 204 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | 320x240 |
| Processzor magok száma | N/A |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | N/A |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Bővíthető |
| Dual Sim | Igen |
| Sim foglalat | N/A |
| Hálózati kapcsolatok | Bluetooth |
| Akku kapacitás | 900 mAh |
| Memóriakártya bővítés | Micro SD, Micro SDHC max 32 Gb-ig |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | Jack 3,5mm |
| Súly | 0.31 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft