| Gyártó | Panasonic |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
18 650 Ft
(14 685 Ft + ÁFA)| Kialakítás | Klasszikus |
| Operációs rendszer | Klasszikus/Feature Phone |
| Kijelző méret | 2,4" |
| Kijelző felbontás | N/A |
| Processzor magok száma | N/A |
| Processzor sebessége | N/A |
| Memória (RAM) | N/A |
| Belső / külső memória | N/A |
| Kamera felbontás | 0,3mpx |
| Előlapi kamera felbontás | Nincs előlapi kamera |
| Bővíthetőség | Nem bővíthető |
| Dual Sim | Nem |
| Sim foglalat | Normál |
| Hálózati kapcsolatok | Bluetooth |
| Akku kapacitás | N/A |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| Billentyűzet | Hagyományos nyomógombos |
| Kártyafüggetlen | Igen |
| Csatlakozók | microUSB |
| Súly | 0.37 kg |

myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Fekete 18 190 Ft
myPhone Halo Easy Mobiltelefon - Piros 18 190 Ft